Replika İphone X Tayland Üretim 1.Kalite 64 Gb Hafızalı 13 Mp Kamera Bakır Renk

  • 850,00TL


  • Stok Durumu: Stokta var

 EKRANI KIRILMAYAN REPLİKA İPHONE X SADECE FİRMAMIZDA FARKIMIZ KALİTEMİZDİR.BİZİM ÜRÜNLERİMİZ FARKLIDIR .REPLİKA İPHONE X 'E KISA BİR DOKUNUŞ YAPTIK ÜRÜN İNCELEMESİNE BAŞLAMADAN ÖNCE LÜTFEN ÜRÜN TANITIM VİDEOMUZU İZLEYİP DAHA SONRA KARAR VERİN Replika iPhone XÖn yüzünün...


Mevcut Seçenekler:

 

EKRANI KIRILMAYAN REPLİKA İPHONE X SADECE FİRMAMIZDA 

FARKIMIZ KALİTEMİZDİR.BİZİM ÜRÜNLERİMİZ FARKLIDIR .
REPLİKA İPHONE X 'E KISA BİR DOKUNUŞ YAPTIK ÜRÜN İNCELEMESİNE BAŞLAMADAN ÖNCE LÜTFEN ÜRÜN TANITIM VİDEOMUZU İZLEYİP DAHA SONRA KARAR VERİN 


Replika iPhone X

Ön yüzünün tamamı ekrandan oluşan bir telefon

LÜTFEN DİKKAT !! ŞU ANDA İNCELEMEKTE OLDUĞUNUZ REPLİKA  İPHONE X TAYLAND ÜRÜNÜDÜR. PİYASADAKİ STANDART ÜRÜN OLAN KORE MALI REPLİKA İPHONE X , DUBAİ MALI REPLİKA İPHONE GİBİ VS VS İSİMLERLE SATILAN ÜRÜNLERDEN FARKLIDIR .BU ÜRÜN TAYLAND ÜRÜNÜDÜR .FİRMAMIZ TAYLAND ÜRÜNLERİ YETKİLİ SATIŞ BAYİSİDİR .BU ÜRÜNÜN EKRANI KIRILMAMAKTADIR.İÇERİSİNDE GERÇEK 64 GB HAFIZA BULUNMAKTADIR. ( İSTERSENİZ  128 GB ÜRÜNDE MEVCUTTUR ) REPLİKA İPHONE X 'İN DETAYLI ÜRÜN VİDEOLARI EKLENMİŞTİR..SİZE GELECEK ÜRÜN VİDEODA GÖRDÜĞÜNÜZ ÜRÜNDÜR. ZATEN TÜM ÜRÜNLERİMİZİ KAPIDA KONTRÖLLÜ KARGO GÖNDERDİĞİMİZ İÇİN İÇİNİZ RAHAT OLSUN ÇÜNKÜ ÜRÜN ÜCRETİNİ VERMEDEN ÜRÜNÜ İNCELEME ŞANSINIZ MEVCUTTUR.GÜVENLİ ALIŞVERİŞ SAYESİNDE HERKESİN YÜZÜ GÜLMEKTE.

TÜM ÜRÜNLERİMİZİ  KAPIDA ÖDEME GÜVENCESİ İLE GÖNDERMEKTEYİZ

( OTURDUĞUNUZ İLE GÖRE MAKSİMUM 1 İLE 3 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE ELİNİZE ULAŞACAKTIR.)


İşte bu tarz telefonları alanların dikkat etmesi gereken husus,görüntüsün birebir olması,dokunmatik kalitesi hd ekran kalitesi ,işlemci çekirdek sayısı ,ram miktarı ,hafıza miktarı... yüksek kalitelere sahip bir cihaz olmasına dikkat etmedilir.
Sitemizde satışa sunduğumuz tüm replika telefonlarımız Siyah Tümleşik Hd ekrana sahiptir.

Şu anda incelemekte olduğunuz ürün Replika İphone X TAYLAND Üretim Versiyonludur.Tayland Üretim Versiyonlu Replika İphone x Nedir? Replika İphone x Tayland Üretim Versiyonu özel bir üründür. Maliyet yönünden biraz pahalı olduğu için bir çok firmada bu ürünü bulamayabilirsiniz.Neden maliyeti birazdaha farklı peki ? Replika İphone X  Tayland Üretim versiyonu piyasadaki standart donanıma sahip ürünlerden farklıdır.Replika İphone x 'de gerçek 64 GB Hafıza mevcuttur. Ve piyasada çeşitli isimlerde satılan Replika İphone x Vietnam Ürünü , Replika İphone x Dubai Ürünü Vs  Vs ürünleri diye satışa sunulan Replika İphone x 'lerde 32  GB Hafıza görüntüsü mevcuttur.Ama bu sadece görüntüde almaktadır.Çünkü içerisinde 16 gb hafıza mevcuttur.Daha fazlasını kullanamamaktasınız .Ama Replika İphone x Tayland  Üretim Versiyonunda gerçek 64 GB hafıza bulunmaktadır .Ve bu hafızanın tamamını kullanabilmektesiniz.Bu arada İkinci Kalite Replika İphone X ' leri saymıyorum bile çünkü o tür ürünlerde zaten hafıza bile yok . En önemlisi ise Replika İphone X Tayland Üretim Versiyonunda 4 GB gerçek ram bulunmaktadır.Standart donanıma sahip ürünlerde 2 GB ram mevcuttur.Bu ürünlerde 2 gb ram yetersiz olduğu için donma kasma sıkıntısı yaşanmaktadır.Ama 4 GB Ramli İphone X Tayland Üretim versiyonunda donma kasma sıkıntısı kesinlikle yaşanmamaktadır.Lütfen piyasadaki ucuz maliyetli ürünlerle  bu ürünü karıştırmayınız.Replikatelefondunyasi olarak satışa sunduğumuz tüm ürünlerimiz Birinci Kalite Replikadır.Piyasada satılan alt kalite ürünlerin satışı yapılmamaktadır.Alt kalite ürün isteyen arkadaşlar lütfen başka firmalara baksınlar . 

13 MP Kamera 
Fotoğraf sanatı. 
Herkes için.


Face ID
Yüz tanımada 
sınır tanımayan teknoloji.


REPLİKA İPHONE X 'DE NAVİGASYON

ÖZELLİĞİNİ

VE HARİTALARI KULLANABİLİRSİNİZ

Yenilikçi ,akılcı,ilkeli, müşteri hizmetli,ve sorumlu yaklaşımımızla lider replika telefon firması olmak için var gücümüzle sizlere hizmet vermekteyizREPLİKA İPHONE X 'DE SİRİ ÖZELLİĞİ YOKTUR.PİYASADA VAR DİYE SATILAN ÜRÜNLERE ALDIRIŞ EDİP DAHA SONRA HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAMAYINIZ .BİZİM AMACIMIZ SİZLERE GERÇEK KALİTELİ ÜRÜNLERİ SUNUP BUNLARIN GERÇEK ÖZELLİKLERİNİ SİZLERE ANLATIP SATIŞ YAPMAKTIR.


REPLİKA İPHONE X 'İN BATARYASINI TEKNİK SERVİSİMİZDE 4000 AMPER İLE DEĞİŞTİRİP SİZLERE SUNMAKTAYIZ


BU ÜRÜNE SAHİP OLMAK İÇİN

Web sitemiz üzerinden

siparişlerinizi verebilirsiniz.

SAAT 8:00 İLE 22:00 ARASI SİPARİŞLERİNİZİ

0537 621 54 79 VEREBİLİRSİNİZ.

 

KAYIT ,İMEİL VE ARIZA DURUMU 

replikatelefondunyasi'dan alınan bütün ürünlerin imeilleri kayıtlıdır.Ürünlerin daha sonra kayıttan düşme riski %1'dir .Bu durumlarda aktivasyon kodları ile firmamız tarafından ücretsiz yapılmakta olup müşterilerimize  herhangi bir ücret yansıtılmamaktadır.Bütün ürünlerimizin kontrolü teknik servis elemanlarımız tarafından itina ile yapılıp sizlere sunulmaktadır.

GARANTİ

Firmamızdan alınan bütün ürünlerin imeil'leri ve telefonlar Replikatelefondunyasi tarafından garantilidir.Ürünlerimize 2 yıl boyunca teknik servis hizmeti sunmaktayız.Ürünlerimize 10 Gün Deneme Süresi ve Sınırsız İmeil Garantisi vermekteyiz.Bu süre içerisinde telefondan kaynaklı herhangi bir,

 sorun olması durumunda SIFIR ürünle değiştiriyoruz.

 ÜCRETSİZ KARGO

Kapıda Ödeme : Tüm ürünlerimizi kapıda ödeme seçeneğiyle ister Nakit ,ister Kredi kartıyla '' tek çekim''  yaparak satın alabilirsiniz ( taksit malesef yoktur ) .

 

Kontrollü Kargo : Çok eski bir firma olduğumuz için uzun zaman kontrollü bir şekilde kargolarımızı yolladık ama bi süre sonra kargo çalışanları veya nedenini bulamadığımız birileri tarafından ürünlerimiz ya içi değiştirildi yada ürünlerimiz çalınarak gerek müşterilerimiz gerekse biz mağdur durumuna düşürüldük. Bu gibi durumlarda kargo firması bize çalınan veya içi değiştirilen ürünlerin ücretini ödedi. Daha sonra kargo firmasıda baş edemeyince kontrollü kargoyu kaldırmak zorunda kaldık. 

                 Kargo firmasıyla yeni yaptığımız anlaşmayla ödemeyi yaptıktan sonra, ürünü kargo görevlisinin yanında açıp bakmanızı istiyoruz. Taşımada kargodan kaynaklı bir sorun olursa (Örnek : Ezilme ,kırılma vb ) durumlarda tutanak tutmanızı istiyoruz ve o tutanakla bize göndermenizi istiyoruz ve size aynı gün yeni bir ürün yolluyoruz. Bizde o tutanakla ürünümüzün ücretini kargodan tahsil ediyoruz. Bu durumda ne biz, nede müşterilerimiz mağdur durumuna düşmüyor . 

                 Zaten kargolarımızı sıkı bir şekilde hazırladığımız için kolay kolay kırılma ezilme durumu yaşanmıyor ama çok az bir ihtimalde olsa müşterilerimiz mağdur olmasın diye kargoyu teslim aldıktan sonra kargo görevlisinin yanında açmanızı istiyoruz. 

        

                  Farklı firmalar kar marjlarını yüksek tutup en iyi ürünü sattıklarını söylerler ama ürünler aynı ürün, değişik bir şey yollamıyorlar. Sadece kar marjlarını yüksek tutuyorlar ve bizi karalayıp sanki onların ürünleri bizim ürünlerimizden daha kaliteli gibi gösterip yüksek fiyatla satış yapıyorlar. Buna dikkat etmenizi öneririz.

    

Kutu içeriğinde neler göndermekteyiz?

Replika İphonene X ile birlikte neler gelmekte ?

Kutu içerisinde telefon,şarj kablosu,şarj adaptörü,kırılmaz cam,kılıf,sim iğne seti ,araç şarj başlık,garanti belgesi ,kullanım kılavuzu ve Bluetooth  Kulaklıklık (radyasyon önleyici yeni sistem ) ile gelmektedir. ( Göndermiş olduğumuz aksesuar çeşitlerinde stok durumuna göre değişiklik olabilir )


Replika İphone X Ürün Özellikleri
Ürün Teknik Özellikleri Teknik Özellikler ; ☑️ 13.MP Arka Kamera ☑️ 8.1.MP Ön Kamera ☑️ MTK 6592 İşlemcil ☑️ 8 Çekirdekli İşlemci ☑️ Yeni Parmak İzi Sensörü ☑️ 4 GB Ram - 3 GHZ ☑️ 64 GB Orijinal Hafıza ☑️ 4000 Mah. Batarya ☑️ İOS 11.0.1 Görüntüsü ☑️ Ortam Işığı Sensörü ☑️ Retina HD Ekran ☑️ Parmak İzi Sensörü ☑️ 4.5 G Uyumlu ☑️ Nano SIM ☑️ 5.8 İnç Ekran Cihaz Hakkında Detay; ✅ Tek Hatlı, Arka Kasası Kesinlikle Açılmayan, Kasma ve Donma Yapmayan,1. Kaliteli Ekrana Sahip Ekran Sıvısı Olan ve Hızlı İnternet Gezimi Olan Memnun Kalınacak Uzun Ömürlü Kullanabileceğiniz Bir Üründür . Ürünümüze Kılıf ve Cam Birebir Uyum Sağlamaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler

Etiketler: replika iphone x, replika tefonlar, replika iphone x mtk 6592, iphone x replika, replika iphone x, iphone x mtk 6592, iphone x replika gold, gold replika iphone x, replika iphone x sarı, turuncu replika iphone x, iphone x replika, ful hd replika iphone x