Sık Sorulan Sorular

#Bu bölümde forum sitelerinde olsun,facebook hesaplarımızda olsun yada bazı müşterilerimizden olsun bizlere yöneltilen  soruların cevaplarını sizlere sunuyoruz


Güven İletişimle Bir Bağlantınız Mevcut mu ?

Firmamızın Güven İletişim İle hiç  bir bağlantısı yoktur.

Dİğer Sitelere Bakarak Ürün Fiyatları Neden Uygundur ?

 Firmamızın satmış olduğu ürünler birinci kalitedir. Biz firma olarak çok müşteri az kar prensibi ile hareket ettiğimizden  fiyatlarımız uygun tutulmuştur. Sitede satışa sunduğumuz fiyatlar toptan fiyatına perakende satış fiyatı olduğu için bir çok firma bizden bu fiyatlara ürün alıp daha değişik fiyatlara satmaktadır. Aslında aynı üründür . Sadece araya aracı girmektedir.

 Garanti Durumu  Nedir ?

Replikatelefonyasi.com olarak ürünlerimize 10 gün deneme sürümü vermekteyiz. 10 gün içinde en küçük sıkıntı çıktığı taktirde firmamıza gönderip bire bir değişim talebinde bulunma hakkınız mevcuttur . Daha sonraki süreçte ise firma teknik servis garantimiz mevcuttur. 2 yıl boyunca firma teknik servis  garantimizden yararlanabilirsiniz.

Ürünlerde İmiel Kapanma Sorunu Olur  Mu ?

 Replikatelefondunyasi.com olarak bütün satmış olduğumuz telefonlarımızın imeilleri kayıtlıdır. İmeilden düşme riski % 1dir . Bu durumlara karşı firmamız sınırsız imeil garantisi vermektedir. 

 Telefonlarda Sıkıntı Yaşar mıyım ?

Size göndermeden önce  replika telefonlarımız firmamızın  teknik  servis elemanları tarafından gerekli kontrölleri yapmaktadır. Bu süreçte anakart , yazılım , batarya , hafıza , ekran , vs gibi önemli kontrölleri sizlere yapılıp sunulduğu için  arıza durumu % 1'dir. Buna karşıda zaten 10 gün deneme süresi vermekteyiz.